Naše služby

Pick Up service – vyzvednutí auta na Vámi určeném místě

Šetříme Váš čas a aby jste nemuseli trávit hodiny v zácpach a přesouvání se z servisu do práce/domů a zpět tak Vaše vozidlo vyzvedneme u Vás doma, v práci, na chatě prostě kdekoliv kde jsi řeknete. Následně po opravě Vám ho přivezeme zpět na místo.

Výměna čelních, bočních a zadních skel na Vašem vozidle.

V případě výměny skla z připojištění za Vás vyřídíme veškeré potřebné záležitosti s pojišťovnou sami. Nemusíte se o nic starat, stačí si sebou vzít potřebné doklady od vozidla které Vám sdělíme po telefónu a my se o zbytek už postaráme. Výměna z připojištění je ZDARMA.

Expresní výměna boční skle po vykradení

Vykradli Vás nebo máte rozbité boční/zadní sklo a nevíte si rady? Opravu můžeme provést buď to službou pick up service a nebo můžeme provést opravu přímo u vás na místě pokud je to technicky možný.

Základní poradenství ohledně pojištění vozidel

Po mnohaletých zkušenostech v oboru s autama jsem si všimli že spousta zákazníku má špatně nastavenou pojistku ať už se jedná o samotné připojištění skle nebo o pojistku jako takovou. Proto Vám nabízíme bezplatně konzultace ohledně pojistek na auto. Nejsme pojišťovací agenti takže u nás se nemusíte bát nucení k uzavření smlouvy. Pouze Vám chcem pomoc lépe nastavit pojistku potažmo Vám poradit jak jí lépe nastavit a tím pádem ušetřit.